Audycja o ludziach ważnych dla TALENTU

Autor | Dodano
Kategorie: Aktualności, Audio/wideo, slider

Zapraszamy do wysłuchania kolejnej audycji naszego Duszpasterstwa na falach internetowego radia Profeto.pl. W najbliższy piątek 18 marca, od 13.00 do 15.00 będziemy rozmawiali o prekursorze duszpasterstwa przedsiębiorców ks. Leonie Dehonie i fascynacji Janem Pawłem II Andreasa Widmera – członka papieskiej gwardii szwajcarskiej, przedsiębiorcy i wykładowcy. Postaramy się pokazać, że zarówno osoby z odległej przeszłości, jak i nam współczesne mogą inspirować działania TALENTU i pomagać w refleksji współczesnym przedsiębiorcom. Gośćmi audycji prowadzonej przez Piotra Zworskiego będą Ludmiła Muszyńska, Artur Kalicki i ks. Grzegorz Piątek.

RadioProfetoLink

SŁUCHAJ RADIA


 

ARCHIWUM

19 lutego 2016

W najbliższy piątek (19 lutego) będzie okazja do wysłuchania kolejnej audycji TALENTU w internetowym radiu Profeto.pl. Od godz. 13.00 do 15.00 zaproszeni do studia przedsiębiorcy opowiedzą o swojej ciężkiej pracy, umiejętności wypoczynku, rodzinnym świętowaniu i trosce o możliwość wypoczynku współpracowników. Niezwykle ciekawie zapowiadają się refleksje kupców, którzy pomimo presji konkurencji mają zamknięte sklepy w niedziele. Ich świadectwo nabiera szczególnej wymowy w kontekście toczącej się dyskusji o respektowaniu prawa do wolnej niedzieli i przywrócenia jej charakteru świątecznego.

POSŁUCHAJ AUDYCJI

15 stcznia 2016

Do bogatej formy działalności Duszpasterstwa TALENT dochodzi stała obecność na falach radiowych. Dzięki zaproszeniu ks. Michała Olszewskiego – twórcy internetowego radia Profeto.pl – w każdy trzeci piątek miesiąca będzie transmitowana audycja poświęcona problematyce przedsiębiorczości w perspektywie chrześcijańskiej. Premierowa audycja została wyemitowana 15 stycznia br. i była poświęcona genezie TALENTU oraz aktualnym formom działania. Jej gośćmi byli Marek Świeży – pomysłodawca Duszpasterstwa – i ks. Grzegorz Piątek – koordynator TALENTU. Słuchacze mieli okazję dowiedzieć się m.in. jakie były skutki słuchania papieskiej homilii podczas jedzenia obiadu, jak dochodzi do spotkań, które wydają się niemożliwe oraz jakie plony wydaje ziarno posługi duszpasterskiej posiane 16 lat temu. Dwugodzinnej audycji wysłuchało 10 440 słuchaczy, co świadczy o dużym zainteresowaniu tematyką.

POSŁUCHAJ AUDYCJI

 

O autorzeDodaj swój komentarz

Komentarze niepodpisane imieniem i nazwiskiem nie są publikowane.

© 2011 Duszpasterstwo Talent. All rights reserved.