Od Artura Kalickiego, jednego z animatorów naszego Duszpasterstwa, otrzymałem informację o ciekawym projekcie szkoleniowym dofinansowanym przez Unię Europejską dla przedsiębiorców i pracodawców funkcjonujących na terenie województwa małopolskiego w formie mikro i małych przedsiębiorstw. Jest to projekt tworzony przez kilka osób zaangażowanych w działalność “Talentu”. Jestem przekonany, że oparty jest on na wartościach, które uważamy za istotne. Po rozmowach zdecydowałem się na przekazanie tej informacji.

Pozdrawiam
ks. Przemek Król SCJ

Pierwszy krok do sukcesu Twojej firmy

[note]Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • jak uzyskać 4 zł z każdej zainwestowanej złotówki
  • jak zmotywować zespół do pracy i zwiększyć wydajność
  • jak umiejętnie zainwestować w rozwój pracowników
  • jak rzucić palenie i schudnąć 8 kg w 3 miesiące
  • i wiele innych przydatnych w Twojej firmie informacji

To nie jest kolejna cudowna recepta na sukces. Potencjał jest w Tobie!

Koniecznie obejrzyj poniższy film…


[/note]

W najbliższą środę, tj. 27 lipca 2011r. odbędzie się w Krakowie spotkanie informacyjne projektu, gdzie przedstawiona będzie uczestnikom spotkania możliwość wzięcia udziału w 3 szkoleniach prowadzonych wg metodologii firmy LMI, zajmującej się rozwijaniem przywództwa w przedsiębiorstwach, a co za tym idzie podnoszenia zyskowności i efektywności pracy.

Zapisu na spotkanie informacyjne, można dokonać poprzez poniższy formularz — po zapisie otrzymają Państwo również dokładniejsze informacje na temat projektu i programów szkoleń.

[important]

Formularz zapisu na spotkanie informacyjne:

Imię i nazwisko: (wymagane)
Email: (wymagane)
Numer telefonu: (wymagane)
Nazwa firmy: