Witaj [[!fname]],
1. {{męska|żeńska}}
2. {{|żeńska}}
3. {{męska|}}
4. {{męska|żeńska}}

[[fname]]
[[!fname]]
[[email]]
[[sex]]
[[phone]]
[[system-created]]
[[last-message]]
[[system-status]]
[[list-status]]
[[list-created]]
[[list-activated]]
[[list-source]]
Ukryta Oferta
wejdz na strone www.duszpasterstwotalent.pl
Zarządzaj: [[manage]]
Usuń: [[unsubscribe]]
Bal „Noc Wolności”, to doskonała okazja do poznania nowych osób i uroczystego spędzenia czasu na eleganckiej zabawie z okazji ważnej dla wszystkich Polaków daty.
10 listopada to dzień, w którym spotykają się po raz kolejny ci, którzy dumni są z tego, że są Polakami. Tak jak nasi przodkowie wspólnie świętowali wielkie zwycięstwa i kluczowe wydarzenia w dziejach naszego narodu, tak i my dziś chcemy wspólnie zjednoczyć się w jednym miejscu, aby uczcić naszą niepodległość! Ten bal to noc, w której styka się na nowo środowisko patriotyczne, niepodległościowe i konserwatywne. Przedsiębiorcy, lekarze, profesorowie, prawnicy, publicyści i artyści – jednym słowem prawdziwa elita narodu. To jedyny dzień w roku, w którym jest niepowtarzalna okazja, aby wymienić się pomysłami, doświadczeniami i poznać bliżej osoby, dla których tak bliska sercu jest Polska. A wszystko przeplatane najpiękniejszą i najlepszą zarówno do tańca jak i do śpiewu muzyką! Wspaniali ludzie i rewelacyjna oprawa. To wszystko czeka na gości Nocy Wolności już 10 listopada!
Tak bawili się goście z lat ubiegłych:

Do 31 października bilety można nabyć w niższej cenie na www.NocWolnosci.pl
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony tego wydarzenia, na której można dowiedzieć się kto w tym roku będzie Gościem Honorowym, gdzie odbędzie się bal i jakie atrakcje czekają na gości.


www.NocWolnosci.pl
Więcej informacji o balu:
Tel. +48 602–616-210
m.gnyszka@fundraising.org.pl