Nasze duszpasterstwo po dwuletniej przerwie zaprasza na  świętokrzyski rajd turystyczny. Czynny wypoczynek na pewno pozwoli odpocząć od codziennych zajęć i będzie okazją do poznania ciekawych ludzi i miejsc. Zapraszamy również całe rodziny!

  • w pierwszym dniu zaplanowany jest spływ kajakowy rzeką Nidą,
  • w drugim dniu zwiedzanie Kielc z przewodnikiem.

Miejsce: Spotykamy się w Morawicy k. Kielc, na parkingu ul. Spacerowa 1B link -> https://goo.gl/maps/BabAwFjWdi9rxizC9

Czas: sobota, godz. 9.15 (start). Prosimy przybyć kilka minut wcześniej, aby się przebrać.

Po zaparkowaniu przejdziemy do znajdującej się obok muszli koncertowej. Na kajaki wsiadamy w tym miejscu, na przepływającą obok Nidę. Rzeczy zostawiamy w swoich samochodach, po które wrócą kierowcy po zakończeniu spływu.

Prosimy o zaopatrzenie się we własnym zakresie w suchy prowiant i napoje. Dobrze mieć duże worki foliowe do zabezpieczenia rzeczy w kajaku, oraz odpowiednią odzież (na wypadek deszczu/słońca) i obuwie.

Po spływie udamy się samochodami na kolację, grilla i nocleg do Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej (Skorzeszyce 167, 26–008 Skorzeszyce)  -> https://goo.gl/maps/DEMUT4Gi5LKCouaF6

Zachęcamy, aby wieczorem udać się do Kielc do kościoła św. Jana Pawła II na → Wesołej 54 na wigilię Zesłania Ducha Świętego oraz czuwanie modlitewne wraz z kielecką grupą Talentu. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o 21.00.

W niedzielę 5 czerwca, o godz. 7.45 zjemy śniadanie, a następnie pojedziemy własnymi samochodami do Kielc na Wesołą 54 — Msza Święta o 9.30.
Następnie udamy się na zwiedzanie Kielc z przewodnikiem, zakończymy je ok. godz. 14.00.
Obiad we własnym zakresie.

Formularz rejestracji

Zapisy zakończone!