Ładowanie Wydarzenia
Duszpasterstwo TALENT i Krakowski Klub Przedsiębiorców TABGHA serdecznie zapraszają na KARNAWAŁOWĄ BIESIADĘ PRZEDSIĘBIORCÓW, która odbędzie się 7 stycznia (sobota) w DOMUS MATER w Krakowie.

Celem spotkania jest wspólne przeżywanie radości w gronie przedsiębiorców idących przez życie drogą wskazaną nam przez Chrystusa i objaśnianą przez Księży w ramach Duszpasterstwa Talent. Spotkanie to jest adresowane do osób identyfikujących się z tym środowiskiem. W czasie spotkania będziemy mieli okazję i dużo przestrzeni, by spokojnie porozmawiać oraz wspólnie śpiewać i tańczyć.

Restauracja KLASZTORNA zapewni nam smakowite pożywienie oraz gorące napoje.


Koszt uczestnictwa i zapisy:

Wydarzenie planowane jest od godz. 17.00.

Zdecydowaliśmy, że uczestnicy Biesiady będą wpłacali DOBROWOLNE DAROWIZNY (koszt organizatorów to 180 zł od osoby — sala, posiłki) na konto Duszpasterstwo Przedsiębiorców z dopiskiem: Kraków — 7 stycznia.

Ewentualna nadwyżka finansowa zostanie przekazana przez Duszpasterstwo przedsiębiorcom znajdującym się w szczególnym niedostatku.

Liczba osób jest ograniczona. O uczestnictwie będzie zatem decydowała kolejność opłaconych zgłoszeń.

Prosimy o rejestrację w formularzu poniżej.


Noclegi:

Dla przyjezdnych wstępnie zarezerwowane są pokoje w Hotelu DOMUS MATER — konieczna jest indywidualna bezpośrednia rezerwacja na stronie:   https://domusmater.pl/

Dla uczestników Biesiady jest przygotowany jest specjalny rabat 25% od ceny standardowej (ceny dnia) na hasło: TALENT 
Z tej oferty społeczność Talentu może korzystać do odwołania. Czyli zarówno na nocleg z dnia  7 na 8 stycznia, jak i w innym wybranym przez siebie czasie. 

Formularz rejestracji