Pierwsze rekolekcje w Augustowie

Autor | Dodano
Kategorie: Kronika wydarzeń, rekolekcje

Nad jeziorem, w urokliwej Studzienicznej – dziś dzielnicy Augustowa, w dniach 22-24 lutego 2013 roku, spotkali się przedsiębiorcy ze swoimi duszpasterzami. Był to czas rekolekcji i czas odpoczynku. Czas modlitwy i czas konferencji. Czas swobodnych rozmów i tematycznych dyskusji.

Rekolekcie wielkopostne 2012 Studziennicza

Do pięknego, niedawno wybudowanego domu rekolekcyjno-wypoczynkowego archidiecezji białostockiej, nieopodal maryjnego Sanktuarium w Kaplicy na wyspie i pomnika upamiętniającego wizytę Ojca Świętego, dziś błogosławionego, Jana Pawła II w Studzienicznej, –przyjechali przedsiębiorcy z różnych stron Polski. Przyjechali, by uczestniczyć w wielkopostnych rekolekcjach, którym przewodniczył ks. Grzegorz Piątek – koordynator duszpasterstwa Talent i swoją obecnością ubogacił ks. Dariusz Wojtecki – duszpasterz przedsiębiorców i pracodawców archidiecezji białostockiej.

Tematem wielkopostnych rozważań była modlitwa – osobisty dialog w relacji Bóg – Stwórca i człowiek – Jego stworzenie, powszechnie powołane do świętości, modlitwa przedsiębiorcy – lidera biznesu, odpowiedzialnego za siebie i innych na drodze do Zbawienia.

O autorzeDodaj swój komentarz

Komentarze niepodpisane imieniem i nazwiskiem nie są publikowane.

© 2011 Duszpasterstwo Talent. All rights reserved.