Mp3 z o. Fabianem Błaszkiewiczem SJ

Autor | Dodano komentarzy 8
Kategorie: Audio/wideo, Polecamy, Życie duchowe | Tagi: , , , ,

Fabian BłaszkiewiczBłogosławiony bogacz. Dlaczego Bóg chce, żebyś był wolny i bogaty. Pod takim tytułem ukazało się nagranie audio z rekolekcji dla przedsiębiorców, które wygłosił jezuita o. Fabian Błaszkiewicz.

Nagrania na płycie są w formacie Mp3, razem 6,5 godziny poruszających konferencji.

Fabian Błaszkiewicz SJ

o. Fabian Błaszkiewicz

Ten cykl konferencji, który do ludzi biznesu adresował o. Fabian Błaszkiewicz SJ, otworzy Cię na nową jakość modlitwy i życia wiarą. Już po paru minutach słuchania możesz się z przyjemnością zdziwić, że Słowo Boże wspiera wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia, że krzyż to nie żaden synonim nieszczęścia, ale Drzewo Życia, źródło Twojego zdrowia i siły, że zasada “nie można służyć Bogu i mamonie” nie oznacza, iż masz się wystrzegać jakiegokolwiek kontaktu z pieniędzmi, lecz przeciwnie: jako wierny sługa Boga możesz panować nad dowolnymi zasobami i bogactwami.
Co więcej, w miarę zapoznawania się z tym wyjątkowym nauczaniem, odkryjesz jeszcze bardziej ekscytujące informacje, włącznie z konkretnymi, sprawdzonymi przez tysiąclecia i wciąż aktualnymi dzisiaj zasadami zarządzania majątkiem oraz pomnażania wszelkich dóbr na większą chwałę Bożą.
Czy masz świadomość tych spisanych w Biblii praw, dzięki którym możesz wieść wspaniałe życie, osiągnąć finansową wolność oraz zapewnić spokojną przyszłość swojej rodzinie?
Czy jesteś pewien, że stać Cię na to, by się z nimi nie zapoznać?

Płyta do nabycia w Wydawnictwie WAM


 

Fragment konferencji wstępnej – komentarz do przypowieści o bogaczu i Łazarzu (9’47”).

 
Zobacz także:

O autorzekomentarzy 8

 1. ()

  Jestem pod wielkim wrażeniem nauczania o. Błaszkiewicza! Kupiłem inne jego płyty, dokładnie 4 konferencje, są wspaniałe! Cudowny dar od Boga dla Polaków, katolików i przedsiębiorców !!!!!!!!!!!

 2. ()

  Chaos w wypowiedziach, powierzchowne podejście i skakanie z tematu na temat . Czuć socjotechnikę i NLP na odległość. Jak dla mnie to tabloidowy guru manipulator. Ale duży plus że zachęca ludzi do myślenia, działania i poszukiwania prawdy o sobie.

 3. ()

  Obaj komentatorzy mają (o dziwo) rację :)……… Taka sytuacja ma na imię DIALEKTYKA.

 4. ()

  Prowincjał jezuitów suspendował o. Fabiana Błaszkiewicza!!!
  „Decyzja ta powodowana jest długim czasem nielegalnego przebywania poza domem zakonnym, uporczywym unikaniem wszelkich kontaktów z przełożonymi oraz rosnącym zgorszeniem wiernych, którzy dowiadują się o jego nieregularnej sytuacji„ – czytamy w komunikacie podpisanym przez o. Jakuba Kołacza SJ.
  ”Podjęte kroki mają na celu skłonienie O. Fabiana do nawrócenia i powrotu na drogę życia zakonnego, a także uniknięcia skandalu, który odbiłby się negatywnie na wiernych oraz wszystkich tych, którzy biorą udział w prowadzonych przez niego konferencjach” – głosi komunikat.
  MOŻNA BY JUŻ TERAZ USUNĄĆ TE MATERIAŁY???

 5. ()

  Sytuacja o. Błaszkiewicza bardzo nas zmartwiła, wysłałem do niego zapewnienie o modlitwie.
  W zaistniałej sytuacji musiałem odwołać zaplanowane na przyszłość spotkanie z o. Fabianem. Usunąłem także reklamę audiobooka ze strony głównej oraz zaprzestaliśmy dystrybucji tego nagrania podczas spotkań.
  Niemniej uważam, że usuwanie ze strony informacji o charakterze historycznym jest bezcelowe; wszyscy pamiętamy, że o. Fabian wygłosił dla nas w Gródku wspaniałe rekolekcje. Usunięcie treści byłoby wtedy uzasadnione, gdyby to ona była przyczyną nałożenia kary. W tym przypadku powodowana jest względami dyscyplinarnymi, a nie niezgodnością z nauczaniem Kościoła.

 6. ()

  Znam Fabiana od przedszkola, przeszedłem z nim całe 8 lat podstawówki i potem wiele lat byliśmy dobrymi kumplami. Dla mnie jest przede wszystkim człowiekiem takim jak każdy z nas. A powiem nawet więcej jest niezwykłym i autentycznym we wszystkim co robi.

  Nikt z nas nie jest idealny i nie wymagajmy tego od innych.
  Jeśli chodzi o mnie ma moje pełne poparcie i wsparcie.
  Pisze to bo już mam dość wypowiedzi na jego temat ludzi którzy go osądzają nie znając go…

 7. ()

  Jakie on ma pojecie o zarabianiu pieniędzy? Przeleci się z tacą po kościele, nie mówiąc o innych usługach – “ofiarach”. Wielu ludzi harowało na zachodzie, w fabrykach, na polach – dzisiaj to cenieni poeci, pisarze, muzycy – takim ludziom można bić bravo, którzy dorabiali się m.in również przez pracę fizyczną w błocie, smrodzie, głodzie, chłodzie
  Nic do niego nie mam jako człowieka i kapłana, on zna jednak wszystkie aspekty z punktu psychologiczno – naukowego. Wymiar realny, każdy wie jaki jest w kościele od strony funduszy.

 8. ()

  A ja Go cenię i to że jest suspendowany bardzo mnie poruszyła.Szkoda że hierarchowie Kościoła mają opory co do księży pedofilów i seksocholików.

Dodaj swój komentarz

Komentarze niepodpisane imieniem i nazwiskiem nie są publikowane.

© 2011 Duszpasterstwo Talent. All rights reserved.