Ładowanie Wydarzenia

Duszpasterstwo TALENT i Krakowski Klub Przedsiębiorców TABGHA serdecznie zapraszają na KARNAWAŁOWĄ BIESIADĘ PRZEDSIĘBIORCÓW, która odbędzie się 5 lutego (sobota) w DOMUS MATER w Krakowie.

Celem spotkania jest wspólne przeżywanie radości w gronie przedsiębiorców idących przez życie drogą wskazaną nam przez Chrystusa i objaśnianą przez Księży w ramach Duszpasterstwa Talent. Spotkanie to jest adresowane do osób identyfikujących się z tym środowiskiem.

W czasie spotkania będziemy mieli okazję i dużo przestrzeni, by spokojnie porozmawiać oraz wspólnie śpiewać i tańczyć inspirowani profesjonalnym wodzirejem.

Restauracja KLASZTORNA zapewni nam smakowite pożywienie oraz gorące napoje.
Dla przyjezdnych wstępnie zarezerwowane są pokoje w Hotelu DOMUS MATER — konieczna jest indywidualna bezpośrednia rezerwacja.

Zdecydowaliśmy, że uczestnicy Biesiady będą wpłacali DOBROWOLNE DAROWIZNY (koszt organizatorów to 180 zł od osoby — sala, posiłki oraz wodzirej) na konto Duszpasterstwo Przedsiębiorców z dopiskiem: Kraków — 5 lutego.

Ewentualna nadwyżka finansowa zostanie przekazana przez Duszpasterstwo przedsiębiorcom znajdującym się w szczególnym niedostatku.

Liczba osób jest ograniczona i będzie dostosowana do aktualnych ograniczeń związanych z covid-19. O uczestnictwie będzie zatem decydowała kolejność zgłoszeń. Prosimy o rejestrację w formularzu.

Formularz rejestracji

Szczegóły 

Data: 
5 lutego 2022 
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia 

Domus Mater 
ul. Saska 2C
Kraków,30–715Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Podziel się wiadomością, poinformuj innych!