„Żeby przed nazwiskiem było człowiek” (wideo)

Autor | Dodano | Jeden komentarz
Kategorie: Audio/wideo, Chrześcijanin w biznesie, Etyka biznesu | Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dzięki uprzejmości Fundacji “Iskra” Małgorzaty Felickiej udostępniamy Państwu film dokumentalny (26 min.) pt. “Żeby przed nazwiskiem było człowiek”.

Film opowiada o Małgorzacie Matei. Spotkałam panią Małgosię na rekolekcjach duszpasterstwa przedsiębiorców w Nałęczowie i zostałam zauroczona promieniującą z niej siłą, która wyraźnie wszystkim dookoła dodawała ducha. Pomyślałam, że dobrze by było, gdyby więcej ludzi mogło się z nią spotkać. Jeśli nie osobiście, to chociaż za pośrednictwem filmu. Zaraziłam swoim oczarowaniem Justynę Cyran-Waksmundzką, która została kierownikiem produkcji i doprowadziła do realizacji filmu. Osobowość Pani Małgorzaty – jej dzielność, uśmiech, dobroć i niezłomna wiara – zachwyciły również jego twórców. Prezentujemy krótką opowieść o życiu wspaniałej kobiety, o jej zmaganiach z przeciwnościami, o jej pracy i stosunku do Boga, wiary i świata.  Pani Małgosia łączy w sobie bycie prawdziwą Ślązaczką z Radzionkowa, katoliczką, matką i żoną, a dodatkowo bycie wytrawnym przedsiębiorcą! Zapraszamy na spotkanie z nieprawdopodobną pozytywną energią, jaka może bić z Człowieka i do Człowieka!!!

Reżyserem filmu był Krzysztof Kubiak, operatorem Józef Romasz. Montaż opracowała Monika Zawadzka, natomiast muzykę Bogumiła Kłopotowska.

Małgorzata Felicka

 

 

Wystąpiła: Małgorzata Mateja
Pomysł filmu: Małgorzata Felicka
Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jan Kubiak
Zdjęcia: Józef Romasz
Montaż: Monika Zawadzka
Dźwięk i opracowanie muzyczne: Bogumiła Kłopotowska
Montaż dźwięku: Igor Kłopotowski
Asystent montażu: Ryszard Pilarski
Kierownictwo produkcji:  Justyna Cyran-Waksmudzka

O autorzeJeden komentarz

  1. ()

    Wzruszający film… Nie miałam niestety szczęścia osobiście poznać Pani Małgorzaty :( ale film dużo o niej powiedział… Dobra, mądra, wspaniała kobieta, prosty, ale i jakże wielki człowiek… R.I.P.

Dodaj swój komentarz

Komentarze niepodpisane imieniem i nazwiskiem nie są publikowane.

© 2011 Duszpasterstwo Talent. All rights reserved.