Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. (Mt 18,19–20)

W naszym Duszpasterstwie powstała Grupa Modlitewna TALENTU (GMT). W jej ramach modlimy się w intencjach związanych z TALENTEM, a także w intencjach wskazanych przez jej uczestników. Naszą modlitwą odmawianą w talentowych sprawach może być przykładowo Ojcze nasz albo Zdrowaś Maryjo, albo dziesiątek Różańca. Każdy wybiera to, na co mu pozwala czas i okoliczności. Jeśli się nie pomodli, to nie stanowi to problemu. Kieruje nami dobra wola, a nie przymus czy bezwzględne zobowiązanie.
Centrum dyspozycyjnym, w którym są odbierane i rozsyłane intencje jest numer 502 670 821. Każdy, kto będzie miał potrzebę wsparcia modlitewnego, może napisać na ten numer smsa, a jego intencja zostanie przekazana do grupy, aby objęła modlitwą daną sprawę.
Jeżeli chcesz dołączyć do GMT, to napisz maila do ks. Grzegorza Piątka na adres gpiatek@scj.pl, podając imię i nazwisko, numer swojego telefonu komórkowego oraz sformułowanie: „zgoda”. Czekaj na pierwsze intencje.
Jeśli doświadczysz owoców naszej modlitwy, podziel się tym z „centralą”. W styczniu 2017 roku do grupy należy już ponad 70 osób. Zapraszamy do naszego grona.